Sağlık sektörü için saglikkariyeri.net, Güvenilir Doğru Adres Doğru Hizmet

Farklı sektörlerde edinmiş olduğumuz 20 yıllık başarılı iş hayatı tecrübemizin özgüveni ve gururu ile sizlere hizmet vermek için yola koyulduk. Nitelikli bir sektörel analiz ile tespit edilen ihtiyaçlar ve talepleri değerlendirerek belirlediğimiz hizmet anlayışı ile saglikkariyeri.net artık yanı başınızda.

Sağlık Kariyeri

Hedef kitlesi olarak seçtiğimiz sağlık sektörünün, taşıdığı hayati değerin bilincinde olarak kurumsal yapımızı şekillendirdik. Teknolojinin her geçen gün hayatımızı kolaylaştırması ile insana duyulan ihtiyaç yerini, nitelikli insan kaynağı talebine bırakmıştır.

saglikkariyeri.net sadece sağlık sektörü kuruluşları ve çalışanlarına hizmet vermektedir. Datasında mevcut bulunan adaylar, seçilmiş, mülakatı yapılmış ve bulunduğu kuruluşta etki oluşturabilecek yetkinlikteki adaylardır. Sağlık sektörü hayatiyet taşıyan bir özelliğe sahiptir. Taşıdığı bu hayatiyet dolayısıyla istihdam edilecek personelin bu bilinçle aidiyet duygusu oluşturması ve kariyerine yön vermesi gerekmektedir. Bu noktada Sağlık Kariyeri sektörün beklentilerine en uygun ve her kuruluşun kurumsal yapısına uygun yeterince iyi çözümler sunacak bir cazibe merkezi haline gelmektedir.

Misyonumuz

Türkiye'de sağlık sektörü personellerinin en ideal kariyer ve istihdamını sağlamak için, sektörün öncelikli ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak evrensel kalite ve standartlarda, üstün performanslı hizmet güvencesi ile hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Topluma ve çevreye duyarlı hareket etmeyi, paydaşlarının başarılı olmasını ve doğru personele en kısa sürede ulaşabilmeyi kendisine ilke edinen, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden uluslararası niteliklere sahip güçlü bir marka olmaktır.

O